Morning tales pres. NTFO, Layzie & Nemax

Za sledeći Morning Tales događaj imamo sjajan dvojac iz susedstva, tačnije Rumunije, koji su poznati kako na domaćoj tako i na svetskoj sceni – 𝗡𝗧𝗙𝗢!

Pored toga što su vlasnici Sintope lejbla, njihove izdanja našla su se i na poznatim lejblovima kao što su Dynamic, Bondage, Hedzup i mnogi drugi.
Za domaću podršku kao i do sada biće zadužen domaćin serijala 𝗡𝗲𝗺𝗮𝘅 i po prvi put u gostima Morning tales serijala dj i producent iz Novog Sada, rezident legendarnog kluba Tunnel – 𝗟𝗮𝘆𝘇𝗶𝗲.

Kao i do sada kapacitet događaja biće ograničen na samo 250 ljudi. Ukoliko želite da obezbedite svoje mesto za naš četvrti događaj, potrebno je da pošaljete svoje ime i prezime i broj telefona na sledeći email 𝗶𝗻𝗳𝗼@𝗺𝗼𝗿𝗻𝗶𝗻𝗴𝘁𝗮𝗹𝗲𝘀.𝗿𝘀

Rezervacija važi do 1 sat iza ponoći i obezbeđuje vam siguran ulaz do tada. Nakon toga ukoliko je kapacitet kluba popunjen, ulaz neće biti moguć sve dok se ne oslobodi mesto bez obzira na rezervaciju. Zato dođite ranije kako bi izbegli gužve na ulazu i dali podršku domaćim izvođačima!

Karte su u pretprodaji, a prvih 50 najbržih koji nam se jave dobiće ulaznice po promo ceni!

Posetite oficijalni facebook event klikom ovde.

Postavite Komentar

Your email address will not be published. Required fields are marked *