Beton Podcast 13.02.2014. Mihajlo Beton236

Beton Radioshow je platforma stvorena u nameri da prezentuje Techno umetnike iz celog sveta u dvočasovnom setu na nedeljnom nivou. Granice ne postoje kada je u pitanju techno i njegovi podžanrovi, voziće vas od dark i experimental zvuka, kroz groovy bitove sve do hard banging vibes-ova. Beton show predstavlja prošle, buduće i sadašnje Techno forme slušaocima širom sveta, i sve to zahvaljujući našoj ekipi Concrete DJz. Beton Radioshow možete pratiti live, svake subote od 15 do 17h na Digitally  Imported radiju – Underground Techno kanal.

 

 

MIHAJLO – Black Noise Records / Hear It. Feel It. Move It. (RS)

Mihajlo je svoju karijeru gradio po raznim klubovima širom Srbije i okoline, Beograd – Akademija, Plastic, Havana, Francuska sobarica, Summer Bassment, Mamolo, Bullet, Energija; Novi Sad – Soul, Aquarius, DFK-Banja Luka, The Basement-Sarajevo kao i na Exit Festivalu  (2009,2010). Jedinstven techno zvuk koji neguje mnogo vuče ka minimalu ali je i dalje jako energičan i igriv. Svojim stilom on postavlja nove granice kada je u pitanju techno muzika i uvek iznova i iznova iznenađuje svoje slušaoce. Pored nastupa na exYu prostorima imao i veliki broj nastupa u inostranim zemljama: USA (Miami, Key West, NYC), Španija (KGB Club, Off Sonar), Švajcarska (UG Bulach), Austrija (Cembrankeller club, Badeschiff club), Mađarska (Cold club), Nemačka (U60311), UK (Ministry of Sound, Public Life, 1001 Cafe), Italija (Uncarnival 2012, Bosco Digitale, De Sade Club, Milano Street Parade)… Sticanjem iskustva počeo je da radi na promociji domaćih ali i inostranih DJ-eva. U želji da podigne rejting naše elektro-techno scene na svetskoj mapi, osnovao je HFM organizaciju (Hear it.Feal it.Move it.). Delio je pult sa mnogim poznatim techno DJ-evima kao što su: Marc Houle, Ambivalent, Perc, Marco Bailey, Virgil Enzinger, Rainer Weichhold, John Rundell, Markantonio, Mikael Stavostrand, Xhin, itd. 

 
Avatar photo

Autor: Igor