Beton Podcast 20.03.2014. TEKSEVEN BETON240

Beton Radioshow je platforma stvorena u nameri da prezentuje Techno umetnike iz celog sveta u dvočasovnom setu na nedeljnom nivou. Granice ne postoje kada je u pitanju techno i njegovi podžanrovi, voziće vas od dark i experimental zvuka, kroz groovy bitove sve do hard banging vibes-ova. Beton show predstavlja prošle, buduće i sadašnje Techno forme slušaocima širom sveta, i sve to zahvaljujući našoj ekipi Concrete DJzBeton Radioshow možete pratiti live, svake subote od 15 do 17h na Digitally  Imported radiju – Underground Techno kanal.

TEKSEVEN – Progrezo / Scenic / Tekseven (IR)

Tekseven je electro producent koji živi i radi u Belfastu – Irskoj. Omiljeni stilovi su mu techno, deep house i electro/electronica. Tekseven voli da “šara” u svojim produkcijskim stilovima. Često voli da putuje u prirodu gde sakuplja inspiraciju za svoje trake. Kada je u techno raspoloženju često stvara mračne i teške trake dok kod deep house-a obožava mnogo groova. U skorijoj budućnosti objavljuje EP pod nazivom Galaxia. 

web:
http://www.tekseven.org
https://soundcloud.com/tekseven
contact / booking:
[email protected] / [email protected]

 

Avatar photo

Autor: Igor