Mama Shelter u subotu 27. septembra od 19h organizuje humanitarnu žurku pod otvorenim nebom na rooftopu!

 Mama Shelter u subotu 27. septembra od 19h organizuje humanitarnu žurku pod otvorenim nebom na rooftopu!

Sa jasnim ciljem da pomogne u situaciji u kojoj je pomoć svih nas neophodna.Reč je o humanitarnom događaju, žurci koja za svoj prevashodni cilj ima prikupljanje novčanih sredstava za lečenje Viktora Miletića.

Umesto plaćanja karte, neophodno je poslati 3 SMS poruke sa brojem „7“ na broj 3800 radi prikupljanja što većih novčanih sredstava za pomoć.

Kako bi privukli što veći odaziv publike, Mama Shelter je za ovu priliku pozvao neke od najreprezentativnijih beogradskih DJ-eva.

Line up:

-Anya
-Darling
-Cosmic G
-Milhouse
-Nemax Nexie
-Pao Pausto

Pozivamo Vas da podržite Viktora i da se 27-og septembra okupimo u što većem broju i svojom dobrom voljom doprinesemo njegovom oporavku.

Molimo Vas da delite vest sa svojim prijateljima, kako bismo u što kraćem roku prikupili neophodna sredstva za njegovo lečenje.

Za Viktora!

Avatar photo

Autor: Igor