Pyramid Festival 2027 menja termin i donosi novi format festivala!
Traka Eric Prydza „Opus“ se puštala dok su Danci kao svetski rukometni prvaci podizali pehar!
Poznata traka švedskog producenta Eric Prydza bila je soundtrack na proglašenju pobednika Svetskog rukometnog prvenstva u Oslu.
Juče je završeno Svetsko prvenstvo u rukometu na kojem je slavila Danska, pobedivši reprezentaciju Hrvatske 32:26. Finale je održano u Oslu (u novoj Unity Areni) pred 15 hiljada gledalaca.
Na ceremoniji proglašenja pobednika, organizatori nisu propustili u kompletan spektakl uvrstiti i soundtrack elektronske muzike koji potpisuje Eric Prydz sa trakom “Opus”. Kada je Danskoj uručen pobednički pehar, počele su da padaju konfete i krenuo je audio-vizualni show koji je obogaćen odličnom muzikom u pozadini.
Odlična ideja organizatora da ovaj spektakl začine muzikom svetski poznatog producenta skandinavskih korena.
IZVOR: Klubskascena.hr