Beton Podcast 27.02.2014. HARRY PANNON BETON238

Beton Radioshow je platforma stvorena u nameri da prezentuje Techno umetnike iz celog sveta u dvočasovnom setu na nedeljnom nivou. Granice ne postoje kada je u pitanju techno i njegovi podžanrovi, voziće vas od dark i experimental zvuka, kroz groovy bitove sve do hard banging vibes-ova. Beton show predstavlja prošle, buduće i sadašnje Techno forme slušaocima širom sveta, i sve to zahvaljujući našoj ekipi Concrete DJzBeton Radioshow možete pratiti live, svake subote od 15 do 17h na Digitally  Imported radiju – Underground Techno kanal.

HARRY PANNON

Rođen 1989. godine, Harry je muzički entuzijasta, producent i dj, iz Pančeva. U svetu muzike je skoro ceo život. Nije mu stran hip-hop, hardcore, svirao je bass gitaru i imao vokalne performanse za bendove iz različitih muzičkih žanrova, sve dok se nije pronašao u Technu. Priređivao je undrground žurke u svom gradu i nastupao u mnogim Begradskim klubovima. 

https://soundcloud.com/hdeorbit
https://www.facebook.com/reehatsuko

 

 
Avatar photo

Autor: Igor