White party za odličan provod u Maximusu

 

Najbolje žurke u Maximusu uveliko su počele. Velika letnja žurka White party zakazana je za subotu, 25. jul u našem klubu. Već je svima poznato, dress kod je isklučivo bela boja. Učinimo ovu noć još više očaravajućom. Kroz fantastično veče gde se smenjuju tama večeri, svetla lasera i belina vaše odeće voziće vas Radomir Papović, aka Buco Tzar (Big R) koji nam dolazi pravo sa Petrovaradina. Očekujemo energičan set usklađen kvalitetnim mixom pravaca komercijalnog i underground zvuka u čuvenoj areni diskoteke Maximus, koja će definitivno zasijati pod svetlima reflektora, a dance podijum pretrpeti zemljotres pod nepokolebljivom palicom Big R – a.

Radomir Papović, aka. Big R za 20 godina, koliko se nalazi na muzičkoj sceni regiona, postao je resident nekoliko klubova i diskoteka, te nastupao rame uz rame sa skoro svim svetskim zvezdama elektronske muzičke scene, uvek spreman da svojim tehničkim umećima napravi vrhunsku zabavu. U Maximusu najavljuje zabavu za pamćenje i, kako kaže, raduje se ponovnom susretu sa crnogorskim clubberima ali posetiocima Maximusa iz svih delova sveta.

Cena ulaznice: do ponoći 3, nakon toga 6 eura.

Dobrodošli!

 

Avatar photo

Autor: Igor